Agnesa Vuthaj gati për t’i thënë “Po” fatlumit, por ka një kusht!

Ish-misi Agnesa Vuthaj ishte e ftuar me anë të një lidhje me “Skype”, në emisionin “Ftesë në 5”, të Bieta Sulos.
Bukuroshja ndodhej e izoluar në shtëpi, si pasojë e pandemisë globale, të shkaktuar nga virusi korona. Me anë të disa pyetjeve provokuese, Bieta u përpoq të zbulonte sa më shumë rreth dëshirave të Agnesës dhe një ndër to ishte pyetja se “kush do të ishte një propozim ideal për bukuroshen brune”. Ish-misi u shpreh se nuk mund t’i thoshte dot jo vetëm një propozimi ideal si nëpër filma, që kjo e fundit kishte parë me shumicë këto ditë në karantinë.

Related posts

Mjekët këshillojnë: Fëmijët nxirrni jashtë shtëpisë, por jo në park

admin

Bebe Rexha thotë se gjatë karantinës kreu shumë marrëdhënie: Uroj që vjehrra të mos më dëgjojë, sepse ajo e urren kur flas për gjëra të tilla

admin

“Natë romantike në plazh”, kush e shoqëroi mbrëmë Encën?

admin

Stresi, simptomat që nuk duhet të injoroni dhe ndikimi në organizëm

admin

Dafina ka publikuar këngën e re, a është dedikim për ish të dashurin e saj?

admin

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin