Rama ‘sherr’ me komentuesit: Të ishte Enver Hoxha, të kishin mbyllur në banjo ty!

Duke filluar nga e hëna e javës së ardhshme, qytetarët e Shqipërisë do të lejohen të dalin për Pazar vetëm për një orë dhe duke u pajisur me një leje të veçantë.

Ky ishte vendimi i fundit i qeverisë dhe në profilin e Ramës në rrjetin social, dhjetëra qytetarë kanë vërshuar në pyetje për kryeministrin, duke nisur nga interesi për rregullat e reja e deri tek pagesa e energjisë elektrike e qarkullimi me makinë.

Por duket se Rama nuk është kursyer në përgjigje, veçanërisht në ato plot ironi dhe sarkazëm për komentuesit që e kanë pyetur. Më poshtë disa prej komenteve të kryeministrit, përfshi dhe atë me ‘Enver Hoxhën’.

Related posts

Mëngjes i trishtuar” -Ndërroi jetë zyrtari policor nga Podujeva

admin

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballje me COVID-19

admin

Për 24 orë në Kroaci janë regjistruar 74 tërmete

admin

Ky është fjalimi i Avdullah Hotit që e acaroi Kurtin dhe e shtyri ta shkarkon në gjysmë të natës

admin

Ligjvënësit bullgarë do të testohen për koronavirus

admin

Osmani: Shpresoj që BE-ja ta dëgjojë thirrjen tonë të zëshme për vizat

admin