Ali Ahmeti: Ne jemi NATO!

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në facebook shpreh urimin e Tij për bashkëqytetarët e RMV-së duke shtuar: “Ne jemi NATO!” – thotë Ahmeti

Related posts

BDI kerkon KRYEMINISTRIN

admin

Bujar Osmani i kundërpërgjigjet Zoran Zaevit për Kryeministrin shqiptar

admin

Filipçe: Prej sot dënohet mosrespektimi i dekretit për mbajtjen e maskave

admin

Arsllani: Analizë e detajuar për pacientin 0

admin

Nesër priten të miratohen masat ekonomike

admin

Një i vdekur dhe tetë të lënduar nga aksidenti zinxhiror në afërsi të Strumicës

admin