Modelja nuk përmbahet, publikon imazh në shtrat me partnerin

Emily Ratajkowski ka ndarë me ndjekësit momemtin intim.
Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, është aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ku tregon format trupore e zhveshur e gjysmë e tillë.

Ajo së fundmi nuk ka hezituar ta ndajë me ta edhe një moment intim me partnerin e saj.

Emily e ka publikuar në Instastory një foto në shtrat ku çifti shfaqet gjysmë të zhveshur./Lajmi.net/

Related posts

Komiteti i Helsinkit, padi për Qullavkovën

admin

Aplikacion për telefon me të cilin do të zbulohet nëse dikush afër nesh është i infektuar me virusin korona

admin

Erdogan: Nëse Siri vazhdon të shkel marrëveshjen, do të paguajë çmim dhe do të ketë humbje të rënda

admin

CNN: Kim Jong- Un në gjendje kritike shëndetësore

admin

Ulet sërish numri i vdekjeve në Itali

admin

​“La stampa”: Rusia solli ndihma të padobishme

admin