Gjithsej 384 raste ne Serbi me COVID 19

Sipas informacioneve të fundit nga Ministria e Shëndetësisë dje, gjithsej 384 konfirmuar COVID 19 raste u regjistruan në Serbi, dhe dy të tjerë vdiqën si pasojë e virusit koronar. Raporti i ri do të dalë sot në orën 3 pasdite.

Related posts

Pipero: Nëse rastet do të vijnë me këto ritme, do të lindë nevoja për spital të ri

admin

Serbia regjistron 131 raste të reja me koronavirus

admin

Presidenti Thaci denoncon Kurtin per shkelje te kushtetutes

admin

FFK, me pako emergjente për klubet sportive

admin

AAK del fuqishëm kundër Borrellit: Ideja e ndryshimit të kufijve e dëmshme për paqen dhe stabilitetin e rajonit

admin

Deputeti i Kuvendit, infektohet me koronavirus

admin