FJOLLA MORINA SHOKON ME DEKLARATËN E FUNDIT: PSE O ZOT E MORE LEZËN, E NUK E MORE ISËN?

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi ka bërë një sërë reagimesh në rrjetin social Instagram.

Në një prej deklaratave më shokuese, ajo i referohet vdekjes së ikonës së aktrimit, Leze Qenës, me një “zëvendësim” të një prej politikanëve tanë.

Bëhet fjalë më saktësisht për liderin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, akademikun Isa Mustafa.

“Pse o Zot e more Lezën e nuk e more Isën?”, ka shkruar këngëtarja Morina në Instastory.

Një deklaratë e tillë u cilësua jo e denjë nga fansat, pasi pavarësisht rreshtimit të saj politik, një këngëtare priret të jetë më e kujdesshme kur ndikimin e saj e shtrin në një rrjet jo më pak se prej 420 mijë ndjekësve, që ajo ka në Instagram.

Related posts

Vajza e Gani Gecit tregon çfarë qëndrimi ka për rrëzimin e Qeverisë

admin

Jonida Maliqi me një look të ri do të kalojë pjesën tjetër të karantinës

admin

Kosovë, 4 raste të reja me koronavirus dhe 22 të shëruar

admin

Kurti: Sfida jonë mbetët çlirimi i Kosovës nga korrupsioni e kapësit e shtetit

admin

PDK: Qeveria në detyrë ka dështuar në luftën kundër pandemisë, po manipulon me shifra

admin

Vjosa Osmani reagon ndaj deklaratave për ndryshim të kufijve

admin