Vdes aktorja e madhe, Leze Qena

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj

Së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

Related posts

Situata politike në Kosovë, Avdullah Hoti përmend dy opsionet e vetme

admin

Hoti: Jemi pajtuar për Qeverinë e re, votimi është çështje ditësh

admin

Turqia rrit masat kunder COVID 19 ndersa numri i viktimave eshte 4

admin

Kosovë, qeveria ndryshon orarin e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve

admin

Ky është fjalimi i Avdullah Hotit që e acaroi Kurtin dhe e shtyri ta shkarkon në gjysmë të natës

admin

​LDK FAJËSON VV-NË PËR SHKAKTIM TË KRIZË POLITIKE NË KOSOVË

admin