Nuk e fshehin më lidhjen, Oriola dhe futbollisti kosovar së bashku në karantinë?

Duket se Oriola ëshë futur në karantinë së bashku me futbollistin kosovar.
Oriola Marashi është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike, shkruan lajmi.net.

Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Madje me postimet e fundit kanë lënë të kuptohet se nuk po fshihen më dhe së bashku po qëndorjnë në karantinë.

Fotot e fundit të publikuara tregojnë se ata ndodhen bashkë, në një vend me dëborë që duket nga pamjet e njëjta që kanë publikuar për ndjekësit.

Lidhur me këtë dyshja nuk kanë dhënë prononcim për media mirëpo detajet mbetet të zbulohen së shpejti./Lajmi.net/

Related posts

“Natë romantike në plazh”, kush e shoqëroi mbrëmë Encën?

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

Këto 7 gjëra mund t’ju ndryshojnë ngjyrën e syve

admin

7 hile që ju ndihmojnë të kurseni sa hap e mbyll sytë

admin

Sa paguhen VIP-at për një postim në instagram? Ja kush kryeson listën

admin

Agnesa Vuthaj gati për t’i thënë “Po” fatlumit, por ka një kusht!

admin