Moti me vranësira dhe reshje shiu e dëborë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri dy gradë, ndërsa e ditës do të lëvizë prej një deri në 10 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ndryshueshëm, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri zero gradë, ndërsa e ditës gjashtë gradë.

Related posts

Covid-19, Austria ofron trajtimin e rasteve urgjente nga Maqedonia e Veriut

admin

Një pacient nga Shtipi ka sulmuar një infermiere në Klinikën e Shkupit

admin

Filipçe: Nesër do të diskutohet nëse ka ose jo kushte për mbajtjen e zgjedhjeve

admin

Spitali “Pllodnost” fillon me punë më 13 prill

admin

Hekuran Duka: Nëse pandemia zgjat, do të paraqiten problem sociale

admin

ASh-AAA “PRO” interpelancës të Mexhitit për shkarkimin e Grubit dhe Osmanit

admin