Mimoza Kusari: Sot jemi me maska, por e kemi personalitetin e zhveshur

Mimoza Kusari, deputetja e Kosovës e ka konsideruar si të turpshme mbledhinë e sotshme për të rrëzuar Qeverinë e Kosovës.

Kjo në kohën kur populli i Kosovës po përballet me Koronavirusin e ri, shkruan gazeta inFokus.

“Sot nuk keni tbëni me parime se ka ra, sot jena me maska po kurrë ma të zhveshur se kemi pas personalitetin që na kanë votu, sot mundemi krejt me u mblu, e hiq mos me na u pa fytyra, por jemi lakuriq, para njerëzve, sot në këtë krizë mbledhemi me rrëzu Qeverinë. Krejt shtetet i kanë pas hapat ma vonë se Qeveria Kurti për Koronavirusin”, ka thënë Mimoza Kusari./Gazeta inFokus/


Related posts

Ekskluzive: Shkarkohet KURTI

admin

Mali i Zi arreston një person për publikim të identitetit të pacientëve me COVID-19

admin

Krasniqi: Kurti nuk e largoi taksën kur kërkoi SHBA, po e largon kur po i tronditet karriga e pushtetit

admin

SHBA-të premtojnë 100 milionë dollarë për Shqipërinë dhe vende të tjera në luftën kundër coronavirusit

admin

Partitë në Kosovë bëhen gati për zgjedhje nacionale, shkak pozita e Presidentit

admin

Thaçi pas bisedës me Metën: Kosova dhe Shqipëria do të gjejnë rrugën e përbashkët për ringjalljen e ekonomisë

admin