“Ma trego dhomën tënde…dhe bëra seks me të dashurin e shoqes time, më pas…”

Kam pasur një natë pasionante me një djalë të cilin e dua për disa vite, por dy ditë më vonë ai u mori shoqen time më të mirë përpara meje.

Unë jam 17 vjeqare dhe e dua këtë djalë për vite me radhë. Ai është 19 dhe është pjesë e grupit tonë.

Ne u takuam në kohën kur po shkonim një natë bashkë për të luajtur bouling.

Ai më bleu mua një pije. Në u ulëm bashkë dhe ai po flirtonte me mua.

E njihja shoqen timë më të mirë e cila është poashtu 17 vjeqare, e do atë, por ajo nuk ishte aty kështu që nuk u brengosa.

Ai më dërgoj mua në shtëpi dhe prindërit e mi kishin shkuar për vizitë tek gjyshja, kështu që shtëpia ishte e zbrazët.

Ai erdhi për një pije dhe unë ia dhashë një birrë. Ai më tha, ‘ti je shumë e këndshme, a e di”. Unë vetëm qesha dhe ai më largoj flokët pas veshit dhe më puthi.

Ishte e mrekullushme. Ai tha më pas ‘a nuk do të më tregosh dhomën tënde’?

Unë e dërgova sipër dhe ai më puthi më shumë dhe më pas patëm seks.

Nuk ishte hera e parë për mua, por ky djalë e di si të më bëj të ndihem mirë.

Kam bërë seks me djem të tjerë por duket ai dëshiron që unë t’ia kaloj mirë.

Ne dolëm si grup javën e kaluar dhe djali me të cilin kisha seks ishte aty.

Ai më ra në sy, por shoqja ime nuk e dinte.Ne shkuam në një festë në shtëpi më vonë dhe mbetëm vetëm katër prej nesh, unë djali që më pëlqen, shoqja ime dhe një djalë tjetër.

Djali me të cilin kisha bërë seks nuk më pranoj dhe unë përfundova duke u puthur me shokun e tij dhe ai puthi shoqen time më të mirë. Më irritoj dhe u ndjeva në siklet.

Ai nuk e do atë më të vërtetë.

Shoqja ime më e mirë tani beson se gjithqka është në rregull.

Ajo nuk e di se unë tahsmë kam bërë seks me të, por ndihem e mërzitur.

Psikologia përgjigjet: Ky djalë nuk është i gatshëm për ndonjë marrëdhënie serioze me asnjërën nga ju.

Ju mund të mendoni se keni disa të drejta në të pasi keni bërë seks me të.

Por nëse nuk e ndërton një marrëdhënie para se të bësh seks, atëherë ai do ta marr vetëm si një flirtim që ishte në rregull edhe ty.

Related posts

Modelja nuk përmbahet, publikon imazh në shtrat me partnerin

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

admin

Në 57 vjetorin e lindjes, vajza i bën urim të veçantë Sinan Vllasaliut

admin

A e keni parë vilën e Ermal Fejzullahut në Brezovicë?

admin

Kjo është kuzhinierja më bukuroshe që keni parë ndonjëherë (FOTO)

admin