Ja kush janë tre deputetët e LDK-së që votuan kundër rrëzimit të qeverisë Kurti

Tre deputetë të Kuvendit të Kosovës nga LDK-ja,përfshirë Vjosa Osmanin, kanë votuar kundër rrëzimit të Qeverisë.Dy deputetë që kanë votuar kundër janë Haxhi Avdyli dhe Ardian Shala.

Related posts

Kurti zhvilloi bisedë telefonike me përfaqësuesit e Sanxhakut

admin

Ramush Haradinaj thote se Albin Kurti i ka dy shtepi ne lagjen Marigona

admin

Thaçi e dërgon në Kushtetuese vendimin e Qeverisë për kufizim të lëvizjes së qytetarëve

admin

Kuçi: Përgjegjësinë më të madhe për vdekjen e 26 vjeçarit, e ka ministri Vitia!

admin

Kurti: Zgjedhjet të mbahen pasi të mbarojë pandemia

admin

3.000 shtretër vendosen në sallë të sporteve në Beograd për pacientë të koronavirusit

admin