Haxhi Shala e “zbulon” edhe një virus që po përballet Kosova

Haxhi Shala, deputeti i NISMËS Socialdemokrate, ka thënë që Kosova po ballafaqohet me dy virusa.

E për njërën nga këto Shala tha se po shpëton Kosova, shkruan gazeta inFokus.

“Shpresoj që sot Kosova po ballafaqohet me dy virusa, të shpresës dhe Koronavirusin 19, virusi Shpresa më nuk do të jetë këtu, pasi do ta merr atë që e ka merituar, e kjo Qeveri do të mbahet mend si Qeveria më e shkurtë e vendit tonë”./Gazeta inFokus/


Related posts

SHËROHEN DY PACIENTË ME COVID-19 NGA VUSHTRRIA, 4 TË TJERË NË GJENDJE TË RËNDË

admin

“Jetimat e Ballkanit” ndihmojnë 50 familje të Malishevës

admin

Daçiq falënderon Algjerinë për mosnjohjen e Kosovës

admin

Shpend Ahmeti i ndan këngëtarit Sabri Fejzullahu “Çelësin e Qytetit”

admin

Bekë Berisha: Glauk Konjufcën e kish çu ShIK në AAK, e tani shkoi në LVV

admin

3 pacientë me koronavirus në Kosovë në gjendje më të vështirësuar

admin