Glauk Konjufca thirrje LDK-së: Dëgjojeni Vjosa Osmanin

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ju bënë thirrje deputetëve të LDK-së, të votojnë kundër mocionit, shkruan Gazeta inFokus. “Votoni ashtu si ju ka thënë Vjosa Osmani, dhe solidarizoni me të e mos derdhni lotët e krokodili”, ka deklaruar Konjufca.

Related posts

Arian Agushit i vdes një person i dashur

admin

Covid-19/Edi Rama, lideri i huaj më i dashur për italianët

admin

BE dorëzon pjesën e parë të ndihmës 5 milionë euro për Kosovën

admin

Oda Amerikane: Furnizimi me mallra strategjike në Kosovë po vazhdon normalisht

admin

​Haradinaj: Ju siguroj, nuk guxon askush ta prekë territorin e Kosovës

admin

Kosovë, qeveria ndryshon orarin e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve

admin