Glauk Konjufca thirrje LDK-së: Dëgjojeni Vjosa Osmanin

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ju bënë thirrje deputetëve të LDK-së, të votojnë kundër mocionit, shkruan Gazeta inFokus. “Votoni ashtu si ju ka thënë Vjosa Osmani, dhe solidarizoni me të e mos derdhni lotët e krokodili”, ka deklaruar Konjufca.

Related posts

Vazhdojnë tensionet për prishjen e teatrit në Tiranë, 37 të arrestuar

admin

“Çartet” Vjosa Osmani: Ia ngrit zërin Daut Haradinajt

admin

Veton Suroit i meret cmimi qytetar nderi i Kukesit, pas nje fushate te tij ndaj UCK-se te njejt si te Beogradit

admin

Kosova lehtëson edhe më tej masat kundër koronavirusit

admin

`NIS SHTETRRETHIMI` USHTRIA MERR NËN KONTROLL TIRANËN DHE AUTOSTRADËN

admin

Deputeti Haradinaj tymos duhan në ambiente të Kuvendit

admin