Zenk ne familjen Kardashian ( FOTO )

Ne nje trailer te ri per shfaqe shihen teksa motrat Kardashian konfliktohen me njera tjetren dhe eshte Kourtney qe sulmon Kim dhe e ofendon me fjal te ndyra.

Related posts

Mëlqinja Shqiptare, Shëruesja e Fortë me Vlera Natyrale

admin

Fansa i kërkojnë që ta tregojë gjithë shtëpinë super luksoze, Adelina Tahiri iu plotëson dëshirën (FOTO)

admin

Nuk e fshehin më lidhjen, Oriola dhe futbollisti kosovar së bashku në karantinë?

admin

Trembëdhjetë fakte për Jennifer Aniston që nuk i dinë as fansat e saj

admin

Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

admin

Angela Martini “çmend” me pozat e fundit

admin