Tre policë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Alsat mëson se në vendin tonë janë shënuar së paku edhe tre raste të reja me koronavirus. Bëhet fjalë për tre efektiv të policisë. Me tre rastet e fundit numri i të prekurve nga virusi korona në vend shkon në 139 prej të cilëve një tashmë është shëruar kurse dy kanë ndërruar jetë, një grua 57 vjeçe nga Kumanova dhe një burrë 63 vjeçar nga Dibra.

Related posts

Mickoski: Karantina ime mbraroi, i kthehem punës

admin

E premtja dite jo punë për besimtarët ortodoks, e hëna për të gjithë

admin

Shënohet edhe viktima e tretë nga Koronavirusi në Maqedoni, vdes gruaja që ishte në respirator

admin

Regjistrohen 89 shkelje të orës policore, ndalohen 38 persona

admin

Filipçe: Nuk mund të parashikojmë dot se kur mund të dalim nga situata

admin

Filipçe: Nga nesër fillojmë terapinë e kombinuar, klorikinë+azitromicinë

admin