Sportistit të njohur i marrin Instagramin dhe i nxjerrin videon erotike me të dashurën (FOTO)

Basketbollisti i Denver Nuggets, Jamal Murray, është përfshirë në një skandal teksa nga llogaria e tij në Instagram u publikua një video me përmbajtje të fortë erotike, ku 23-vjeçari shfaqej bashkë me të dashurën e tij.

Pamjet qëndruan vetëm pak çaste, pasi u fshinë nga Murray, por ishte tepër vonë, sepse videoja ishte kompjuar dhe ndarë, duke bërë xhiron e botës. Murray më pas e mbylli llogarinë e tij në Instagram. Lojtari kanadez theu heshtjen përmes llogarisë së tij në Tëitter, ku shkroi një mesazh: “Para së gjithash, do të doja t’u kërkoja falje tifozëve. Llogaria ime është hakuar, ne jemi duke punuar për ta zgjidhur këtë problem. Faleminderit!”

Murray ka qenë një nga lojtarët kryesorë të Denver Nuggets gjatë dy sezoneve të fundit. Këtë sezon ka shënuar mesatarisht 18.8 pikë dhe 3.9 asistime për ndeshje, por tashmë NBA si gjithë sportet e tjera është pezulluar për shkak të pandemisë së COVID-

Related posts

Edhe futbollisti shqiptarë i Çellsit në karantinë

admin

Ademi zbulon të ardhmën e Rashicës, Muriqit e Zhegrovës

admin

Spadafora: Seria A, duhet të rinisë dhe përfundojë i plotë

admin

Lojtari që u shërua nga coronavirusi, Lee Duffy: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë dhe nuk e dija çfarë po ndodhte

admin

Bllokohet futbollisti i Realit: “Do ta arrestojmë, nuk na interesojnë milionat e tij”

admin

Presidenti i UEFA-s jep afatin e fundit kur duhet të përfundojë sezoni në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës

admin