Rita e nxeh rrjetin me të brendshme(FOTO)

Këngëtarja kosovare është parë sot në një pishinë derisa pozon në të brendshme të kuqe duke treguar asetet e saj seksi. 

“Këtë herë notova vetëm”, ka shkruar Rita kurse kreditet ia ka dhënë motrës së saj, Elena Ora me të cilën duket se Rita po qëndron e vetizoluar gjatë pandemisë.

Kujtojmë që këngëtarja kosovare ka bërë thirrje edhe në shqip që të jemi të vetizoluar para disa dite derisa vazhdimisht vjen me mesazhe që të rrimë në shtëpi gjatë pandemisë, koronavirus.

Related posts

“Fërkoj Kalje” quhet projekti më i ri i Robertit, kujt i kërkon falje ai?

admin

Nëse shfaqni këto shtatë shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

admin

4 hapa të thjeshtë për të fshirë manikyrin pa dëmtuar lëkurën

admin

Shtatë mënyra për t’i përballuar dhe kapërcyer krizat jetësore

admin

Heqja dorë nga duhanpirja gjatë pandemisë, rritë shanset për të luftuar kundër coronavirusit

admin

Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

admin