Pa asnjë rrobë veshur, këngëtarja e famshme jep mesazhin befasues(FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Madonna, ka vendosur të japë një mesazh për koronavirusin nga një vaskë, ku shfaqet tërësisht nudo.

Teksa shfaqet pa asnjë rrobë veshur, 61-vjeçarja shprehet se koronavirusi nuk do t’ja dijë nëse njerëzit janë të pasur apo të varfër.

“Kjo është gjëja në lidhje me COVID-19. Nuk ka rëndësi se sa i pasur jeni, sa i famshëm, sa i qeshur jeni, sa i zgjuar jeni, ku jetoni, sa vjeç jeni, cilat historitë e mahnitshme që mund të tregoni”, shprehet ajo.

E ndërkohë që shijonte qëndrimin në vaskën e saj relaksuese, Madonna shtoi: “Çfarë është e tmerrshme për këtë është se na është bërë e barabartë në shumë mënyra. Dhe ajo që është e mrekullueshme për të është se na ka bërë të gjithëve të barabartë në shumë mënyra”.

“Ashtu si kam thënë, në fund të natyrës njerëzore ishin të gjithë në të njëjtën barkë. Dhe nëse anija zbret, ne të gjithë do të zbresim së bashku”, përfundon mesazhin e saj këngëtarja e famshme.

Related posts

Ronela Hajati ka një mesazh për ata që i thonë “dobësohu”

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

A ka qenë Enca e lidhur me një mashkull të showbizit?

admin

Fansi e pyet çfarë mendon për shqiptarët, i dashuri i Duas ia kthen me “shqipe”

admin

Nëse shfaqni këto shtatë shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

admin