Mihrije Braha humb ‘kontrollin’, shanë më nënë politikanët

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19. Përvec se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!. /zeri

Related posts

Baton Haxhiu: LDK-ja do ta formojë qeverinë e re në 10-ditëshin e parë të prillit

admin

BE 50 mln € për Shqipërinë kundër CoVid-19, reagon Rama: Zoti i shqiptarëve është i Madh

admin

​Hooper: Në marrëveshjen Kosovë-Serbi ka komponentë territorial

admin

Covid-19/ BE 410 milionë euro ndihma për Ballkanin Perëndimor, përfshirë Shqipërinë

admin

Rritet numri i të prekurve edhe në Shqipëri, shkon në 89 numri i përgjithshëm

admin

TEUTA KRASNIQI: TË SHPËTOJMË BOTËN, DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI

admin