Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

Ylli i reality show britanik, Chloe Ferry, ashtu si shumë të tjerë mezi pret të mbarojë karantinimi nga pandemia e koronavirusit.

Bukuroshja 24 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të hequr mendjen nga Covid-19. Chloe e ka mbajtur veten të zënë duke postuar foto tepër seksi në Instagram.

Sot, ajo publikoi foto vetëm me të brendshme nga shtëpia e saj

Related posts

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin

Loredana dhe Tuna realizojnë sfidën më të fundit të TikTok

admin

“Ma trego dhomën tënde…dhe bëra seks me të dashurin e shoqes time, më pas…”

admin

Agnesa Vuthaj gati për t’i thënë “Po” fatlumit, por ka një kusht!

admin

Ushqimet për flokë të shëndetshëm

admin

Adelina Ismaili ia kalon edhe Papës në këtë pikë

admin