Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

Ylli i reality show britanik, Chloe Ferry, ashtu si shumë të tjerë mezi pret të mbarojë karantinimi nga pandemia e koronavirusit.

Bukuroshja 24 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të hequr mendjen nga Covid-19. Chloe e ka mbajtur veten të zënë duke postuar foto tepër seksi në Instagram.

Sot, ajo publikoi foto vetëm me të brendshme nga shtëpia e saj

Related posts

Agnesa Vuthaj gati për t’i thënë “Po” fatlumit, por ka një kusht!

admin

Si t’i japësh fund një takimi të keq virtual?

admin

Modelja Françeska Jaçe: Dua të vetë-izolohem në Maldive(FOTO)

admin

Lajm i mirë për fansat e Taynës, sot apo nesër videoklipi i ri?

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

Shpat Kasapi ka ditëlindjen, çka i urojnë VIP-at?

admin