Me ne fund Kasami pranon te arriturat e BDI-se

Kryetari i Levizjes Besa Bilall Kasami ka reaguar pas dhenies se dates nga BE per RMV duke uruar qytataret dhe duke qene mirenjohesh per te arriturat qe jane realizuar ne Maqedonin e Veriut nga qeveria BDI-LSDM.

z.Kasami deri para disa ditesh ishte njeri nga opozitaret me te zeshem ne Maqedonin e Veriut por menjeher pas koalicionit me partin maqedonase LSDM ndryshoj menjeher qasjen dhe mendimin per qeverin e Maqedonis se Veriut , duke uruar dhe duke njohur te arriturat e kundershtarit te tij politik z.Ahmeti dhe bashkimit demokratik per integrim.

Related posts

Kryeministri suedez, Loven: Do të regjistrojmë mijëra të vdekur

admin

Tetovë, numri i të infektuarve mbërrin në 17

admin

Ora policore sot fillon prej orës 15:00 deri në orën 05:00 të së hënës

admin

Prej 16 qershorit, qytetarët italianë do të mund të udhëtojnë edhe drejt Maqedonisë

admin

Virusi korona paralizon sezonin turistik

admin

“Reket”, Boki 13: Nuk e di se çfarë kishte në çantë, atë e mori Milevski

admin