Koronavirusi, shënohet një viktimë dhe 19 raste të reja në Shqipëri

Në Shqipëri sot janë konfirmuar edhe 19 raste të reja me virusin korona, ndërsa një 49 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Spitalin e Infektiv, i cilipo qëndronte në spital tash e 13 ditë. 41-vjepari vuante nga diabeti prej prej 10 ditësh ishte në terapi intensive.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve nga Covid-19 në Shqipëri tashmë ka shkuar në 123, prej të cilëve 5 persona kanë vdekur.

Related posts

Mali i Zi mbyll kufirin me Shqipërinë

admin

Veton Suroit i meret cmimi qytetar nderi i Kukesit, pas nje fushate te tij ndaj UCK-se te njejt si te Beogradit

admin

Tërmetet e fuqishme në Kroaci, shënohet viktima e parë

admin

Vjen njoftimi nga Ambasada kroate: Vetëm kosovarët që kanë raste urgjente mund të kthehen në vendlindje

admin

Shpend Ahmeti godet ish-partnerin e tij të koalicionit: Dy vite dramë, e sot nuk e thotë asnjë fjalë për heqjen e taksës

admin

Varhelyi: Kosova dhe Serbia të arrijnë një marrëveshje që nuk rrezikon vendet e rajonit

admin