Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës

Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës së tij, Sofija Milosevic, që është shtatzënë gjatë krizës së koronavirusit.
22-vjeçari ishte supozuar të jetë në karantinë së bashku me lojtarët e tjerë të Real Madridit, por vendosi që të shkojë në Serbi me anë të një aeroplani privat.
Presidenti serb, Aleksandat Vucic ka thënë se lojtari është nën hetime dhe nëse shpallet fajtor mund të shkojë në burg.

Image

Por, ai vendosi që ta bëjë këtë për modelen 29-vjeçare.

Sofija në të kaluarën ka qenë në lidhje me Adem Ljajicin dhe tenistin Viktor Trockin.

Image


Related posts

Mësohet fati i Zidanit për sezonin tjetër

admin

Konfirmohet edhe një vdekje nga koronavirusi në Kosovë

admin

Bundesliga nis sezonin për të shpëtuar 13 klube nga falimentimi

admin

Jan Oblak vendos rekord të ri në Spanjë

admin

Çka solli Bundesliga, në kohën e pandemisë “Covid 19”

admin

Bundesliga ka gati planin për të startuar: 239 persona në stadium, ku përfshihen të gjithë nga lojtarët tek stafet teknike dhe gazetarët

admin