Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës

Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës së tij, Sofija Milosevic, që është shtatzënë gjatë krizës së koronavirusit.
22-vjeçari ishte supozuar të jetë në karantinë së bashku me lojtarët e tjerë të Real Madridit, por vendosi që të shkojë në Serbi me anë të një aeroplani privat.
Presidenti serb, Aleksandat Vucic ka thënë se lojtari është nën hetime dhe nëse shpallet fajtor mund të shkojë në burg.

Image

Por, ai vendosi që ta bëjë këtë për modelen 29-vjeçare.

Sofija në të kaluarën ka qenë në lidhje me Adem Ljajicin dhe tenistin Viktor Trockin.

Image


Related posts

Juventusi nis me testimin e futbollistëve

admin

Zidane pas fitores së Real Madridit: Të jemi lider nuk do thotë asgjë, shpresoj që Ramos nuk ka pësuar lëndim serioz

admin

MEDIAT SPANJOLLE: BARCELONA NIS OFENSIVËN PËR NEYMARIN

admin

Ferhan Hasani: Shkëndija është klubi im i zemrës

admin

Gatuso: Fitoren ia dedikojë motrës dhe familjes sime

admin

Rregullat e reja të futbollit: Më shumë VAR, penalltitë, loja me dorë dhe kartonët

admin