A do shkarkohet Kurti ne ditelindjen e tij?

Sot kryeministri i Kosoves ka ditelindjen e tij te 45, por sot edhe pritet te vendoset fati i tij nga kuvendi i Kosoves kryesia e te cilit duhet te mare vendim se a do te zhvilloj seancen per mosbesimin e qeveris KURTI apo jo edhe pse nje gje e tille eshte e rregulluar me kushtet dhe nuk mund te ndodhe ndryshe.

Alb-portali i uron ditelindjen kryeministrit te Kosoves i cili pritet te jete edhe kryeministri me jetshkurt i saj.

Related posts

Takim i jashtëzakonshëm i liderëve të BE-së dhe PE-së për Kovid-19 dhe Ballkanin Perëndimor

admin

Një person hidhet nga ndërtesa e konvikteve në Prishtinë

admin

Greqia rihap disa linja ajrore dhe detare

admin

Rukiqi: Nuk mjaftojnë 170 euro nga Qeveria. Nëse vazhdon kriza, do të kërkojmë edhe fonde të tjera

admin

Kosovë, përplasen sërish Osmani e Selmanaj

admin

Kadri Veseli tallet me Agim Bahtirin, e quan palaço

admin