Shqiptari pështyn 14 policë grekë, të gjithë futen në karantinë

Një 26-vjecar shqiptar është kapur sot në Greqi, pasi ka thyer karantinën dhe dyshohet se ishte i infektuar me COVID-19. Mësohet se i riu ishte në gjendje amoku dhe thyente pasqyra makinash ne momentin që u pikas.

Për kapjen e tij u mobilizuan 14 efektivë të skuadrës DIAS. Duke qene se kundërshtoi dhe pështyu të 14 policet, këta të fundit janë futur në karantinë.

Shqiptari vuante nga probleme psikologjike, ndërsa në momentin e kapjes ishte me temperature 38 dhe nen dyshimet e koronavirusit do i nënshtrohet analizave./tetova1

Related posts

​Mustafa pjesë e Samitit të EPP-së

admin

Veseli iu përgjigj ftesës së Thaçit për konsultime për formimin e qeverisë së re të Kosovës

admin

Myler vazhdon kontratën me Bajernin deri më 2023

admin

Kufizimi i sërishëm i lëvizjes së qytetarëve në Kosovë konsiderohet antikushtetues

admin

Kurti: Sfida jonë mbetët çlirimi i Kosovës nga korrupsioni e kapësit e shtetit

admin

Shqipëri, 40 persona kanë arritur të shërohen nga virusi Korona

admin