Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga komentueses që e ofendoi (FOTO)

RudinaDembacaj ka reaguar ashpër pas statusit të një zonje, identitetin e të cilës nuk e ka bërë publik. Në status zonja shkruan: 

“Edi Rama dhe RudinaDembacaj kanë qenë top neës këto 10 ditë në ‘portalet sociale’, njëri nga sikleti i situatës, e tjetra nga lezeti për dashuriçkat në kohë kolere do me bo lajm…kam bërë report dhe unfolloë 5 gazeta online mos ta shoh më këtë seksin e Lezhës duke promovu dashurinë e vetë. Nuk e di ku përbën lajm kjo femër”.

Pas këtij statusi, Rudina ka kërkuar mendimin e ndjekësve dhe ka publikuar edhe fotot e vajzës së “zonjës”.

“Kjo është vajza e zonjës në fjalë, vajza e saj godet sërish”, ka shkruar Rudina krah këtyre fotove.

Related posts

Elon Musk bëhet baba për herë të gjashtë

admin

Dua Lipa do të regjistrojë emrin e saj si markë

admin

Përmbyset superjahti 65 mln paund i Princit arab (FOTO)

admin

Bebe Rexha thotë se gjatë karantinës kreu shumë marrëdhënie: Uroj që vjehrra të mos më dëgjojë, sepse ajo e urren kur flas për gjëra të tilla

admin

Ndërron jetë ish-i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruz

admin

Kjo është kuzhinierja më bukuroshe që keni parë ndonjëherë (FOTO)

admin