Ronela Hajati nxjerrë nga arkiva foto provokative

Derisa qytetarët vazhdojnë të rrinë të izoluar, këngëtarët tonë po vazhdojnë t’i mbajnë adhuruesit e tyre me poza të ndryshme.

Edhe Ronela Hajati, në këtë kohë pandemie ka nxjerrë një fotografi nga arkiva.

Ajo duket joshëse, teksa bën apel që të rrim në shtëpi./Indeksonline


Related posts

Dafina ka publikuar këngën e re, a është dedikim për ish të dashurin e saj?

admin

Emily Ratajkowski duket atraktive në pozat me të brendshme, teksa vë në pah linjat trupore

admin

Ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Zgjidhni dhe zbuloni çfarë i ndodh trupit tuaj

admin

A janë binjakët çelësi i zgjidhjes: Aplikacioni i ri për përcjelljen e coronavirusit

admin

Modelja Françeska Jaçe: Dua të vetë-izolohem në Maldive(FOTO)

admin

Loredana dhe Tuna realizojnë sfidën më të fundit të TikTok

admin