Madonna: Koronavirusit nuk i intereson a je i pasur

Interpretuesja e shumë hiteve, Madonna ka dhënë një mesazh lidhje me situatën e krijuar nga koronavirusi.

“Koronavirusit nuk i intereson se sa i pasur ose i famshëm je”.

Ajo e konsidëron atë “barazuesin e madh” dhe shton se “ajo që e bën atë të tmerrshëm” por edhe “të mrekullueshëm” është se “na ka bërë të gjithëve të barabartë”.

“Në fund të natyrës njerëzore jemi të gjithë në të njejtën anije” thotë Madona dhe “nëse anija fundoset do të fundosemi të gjithë me të”.

Related posts

Ditë zie në Kinë për viktimat e koronavirusit

admin

Gjermani/ Gjithnjë e më shumë të rinj të prekur nga Koronavirusi

admin

Arbenita e shqetësuar pasi mbeti e bllokuar në Londër, “Nuk mund ta takoj Feron”

admin

Gjermani, rreth 4 milion qytetarë në punë me kohë të reduktuar

admin

​Indi, policia gjen 18 punëtorë në një mikser betoni

admin

Brazili kalon Italinë dhe Spanjën me numër të të infektuarve me COVID-19

admin