Loredana dhe Tuna realizojnë sfidën më të fundit të TikTok

Prej kohësh në media thuhet se këngëtarja shqiptare Loredana dhe reperi Zuna janë në një lidhje.

Dyshen e kemi parë shpesh së bashku  dhe ata janë kapur herë pas here “mat” nëpër aeroporte, gjatë pushimeve së bashku si dhe në studio muzikore duke punuar për projekte të reja.

Por pavarësisht këtyre, Zuna mohoi kategorikisht lidhjen me reperen duke thënë se ata janë thjesht miq të mirë që i bashkon pasioni për muzikën.

Megjithatë, ata kanë zgjedhur që momentet e karantinës t’i kaojnë bashkë dhe s’dimë ç’të mendojmë.

Së fundmi reperja ka publikuar në “TikTok” një video ku shfaqet pranë tij duke realizuar një sfidë që po e bëjnë të gjithë çiftet.

Pra, pas kësaj mendoni se janë bashkë?

Related posts

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

E dashura e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

admin

Të gjithë duhet të pushohen nga puna të paktën një herë

admin

Ronela Hajati nxjerrë nga arkiva foto provokative

admin

Izolimi nga Covid-19, Rihanna dhuroi shuma marramendëse në ndihmë të viktimave të dhunës në familje

admin

Gjatë ditëve të ardhshme do të kaloni më shumë kohë me partnerin: Pesë këshilla për marrëdhënie të mirë

admin