Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

Adelina Tahirin bën jetë të shtrenjtë.
Këngëtarja Adelina Tahiri njihet si një nga emrat e estradës e cila bën jetë të shtrenjtë, shkruan lajmi.net.

Atë e kemi parë shpesh me rroba të markës së fundit e Adelina shpenzon shumë edhe për orë dore.

Faqja ‘whatteywearin’ e kanë publikuar çmimin e orës se saj ‘Hublot’, e që kushton 13, 150 euro.

Emri i Adelinës lakohet shpesh në media pikërisht për këtë arsye duke mos lënë anash edhe jetën e saj private e cila është në interes të publikut.

Adelina po e shijon jetën me burrin dhe djalin e saj, pavarësisht se fillimet nuk i kishte aspak të lehta, me shumë akuza se përse e ka marrë burrin më të vjetër./Lajmi.net/

Related posts

Doktori ka sqaruar përse ata të cilët vrapojnë në rrugë janë transmetuesit potencialë më të rrezikshëm të coronavirusit

admin

Siguroni shkollarëve tuaj mësim të shëndetshëm dhe pozicion të drejtë gjatë qëndrimit ulur!

admin

Modelja nuk përmbahet, publikon imazh në shtrat me partnerin

admin

Stilet e rregullimit të flokëve ndër vite

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin

Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

admin