IDRIZ BAJRAMI KA NEVOJË PËR NDIHMË URGJENTE

Idriz Bajrami, ka nevojë për ndihmë. Ai është diagnostifikuar me sëmundje të rëndë të Leukemisë dhe ka nevoj për shërim jashtë vendit.

 Për momentin Idrizi ndodhet në një spital në Gjermani për kurim, mirëpo për trajtimin intenziv të metutjeshëm, nevojiten të holla në vlerë prej 73.550,66 euro.

Për më shumë klikoni në linkun e më poshtëm:  

https://www.gofundme.com/f/Semundje-e-Leukemis?utm_medium=copy_link&utm_source=customer&utm_campaign=p_lico+share-sheet

Related posts

Haradinaj: Kurti po bën vetërrëzim të planifikuar

admin

Ministri i Financave të Kosovës, propozon pako prej 170 milionë eurove për të ndihmuar bizneset

admin

Shqipëria hap çerdhet më 1 qershor

admin

Qeveria e Kosovës heq taksën për mallrat serbe, nga sot hyn në fuqi reciprociteti

admin

LAJME Flet Isa Mustafa: Albin Kurti ka faj dhe jo LDK

admin

Miriam Cani ka hapur albumet e vjetra, postoi një fotografi të para 13 viteve me Albanin

admin