Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian

Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës.

Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Liverpool nuk ka besim në portierin i cili ka bërë gabime në ndeshjen kundër Atletico Madrid e cila i kushtoi me diskualifikimin nga Liga e Kampionëve.

Portieri spanjoll bëri gabime të kushtueshme për Reds në atë ndeshje dhe me shumë gjasa do të largohet nga Liverpool, ku Klopp do të jetë në kërkim të një portieri më të besueshëm.

Adrian kishte marrë pjesë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve për shkak të mungesës së Alisson Becker.

Related posts

Pendohet Ozil: Më të zgjidhja Turqinë se sa Gjermaninë

admin

Ademi, gol në rinisjen e futbollit në Kroaci

admin

Hysaj fiton besimin e Gatusos, qëndron te Napoli

admin

Maqedoni-Kosovë, do të zhvillohet në tetor ose nëntor?!

admin

Virologu gjerman: Futbolli mund të mos kthehet deri në vitin 2021, as me dyer të mbyllura

admin

Ndërron jetë legjenda e futbollit, Diego Armando Maradona

admin