Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian

Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës.

Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Liverpool nuk ka besim në portierin i cili ka bërë gabime në ndeshjen kundër Atletico Madrid e cila i kushtoi me diskualifikimin nga Liga e Kampionëve.

Portieri spanjoll bëri gabime të kushtueshme për Reds në atë ndeshje dhe me shumë gjasa do të largohet nga Liverpool, ku Klopp do të jetë në kërkim të një portieri më të besueshëm.

Adrian kishte marrë pjesë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve për shkak të mungesës së Alisson Becker.

Related posts

Seria A, mund të nis me stërvitje më 4 maj

admin

Barcelona me rregullat e FIFA-s, niset pas Neymarit

admin

Shtyhet sërish rikthimi i Bundesligës

admin

Mësohet fati i Zidanit për sezonin tjetër

admin

Zyrtare, Sergej Samsonko tërhiqet nga Vardari

admin

Interi kërkon sulmuesin e Napolit

admin