Emily heq “mendjen” nga koronavirusi (FOTO)

Jo vetëm personazhe të njohur, por edhe shumë përdorues të tjerë të rrjeteve sociale kanë publikuar foto të realizuara kohë më parë në llogaritë e tyre, gjatë karantinimit nga koronavirusi.

Edhe Emily Ratajkowski nuk ka mbetur pa postuar!

Modelja “seks bombë” ka ndarë me 26 milionë ndjekësit e saj në Instagram një foto topless, duke e shkëputur tërësisht vëmendjen nga Covid-19.FOTO GALERI1/15

Top Channel

Related posts

Stresi, simptomat që nuk duhet të injoroni dhe ndikimi në organizëm

admin

Heqja dorë nga duhanpirja gjatë pandemisë, rritë shanset për të luftuar kundër coronavirusit

admin

Këto tri shenja të horoskopit më së vështiri e përballojnë izolimin

admin

4 këshilla për t’i mbijetuar një ndarjeje gjatë karantinës

admin

Rina “thumbon” On Records, këshillë fansave: Kurrë mos bëni kontratë me shtëpi diskografike!

admin

Ujë, Mjaltë e Limon Esëll në Mëngjes Për Imunitet Të Fortë

admin