Emily heq “mendjen” nga koronavirusi (FOTO)

Jo vetëm personazhe të njohur, por edhe shumë përdorues të tjerë të rrjeteve sociale kanë publikuar foto të realizuara kohë më parë në llogaritë e tyre, gjatë karantinimit nga koronavirusi.

Edhe Emily Ratajkowski nuk ka mbetur pa postuar!

Modelja “seks bombë” ka ndarë me 26 milionë ndjekësit e saj në Instagram një foto topless, duke e shkëputur tërësisht vëmendjen nga Covid-19.FOTO GALERI1/15

Top Channel

Related posts

Ditëlindje në karantinë, ja si e surprizoi Besi Xhensilën sot

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

Nëse shfaqni këto shtatë shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

admin

Ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Zgjidhni dhe zbuloni çfarë i ndodh trupit tuaj

admin

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin