Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

Artistja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se albumi saj i ardhshëm do të publikohet me 3 prill të këtij viti.

I titulluar “Future Nostalgia”, albumi do t’i shokojë fansat me tekstet mbi jetën e saj sensuale, shkruan The Sun.

Në këngën “Good in Bed”, ajo ka përshkruar për gjërat që i pëlqenin një çifti, se si do t’i dedikohet atij tërë natën, që i bie kryesisht përshkrime erotike. Sipas tabloidit britanik, kjo këngë është dedikim për ish-të dashurin e saj, Isaac Carew.

Përpara se ta publikojë albumin e dytë të saj, Dua Lipa ka pozuar për numrin më të ri të revistës prestigjioze ‘Vogue’ në Australi.


Related posts

Ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Zgjidhni dhe zbuloni çfarë i ndodh trupit tuaj

admin

David dhe Victoria Beckham në projektin luksoz të ‘Zaha Hadid’ në Miami prej 24 milionesh ( FOTO )

admin

Në 57 vjetorin e lindjes, vajza i bën urim të veçantë Sinan Vllasaliut

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

5 Gjëra Që Të Shtyjnë Të Hash Tepër

admin

Behuni të vëmendshëm ndaj dozave të kafesë që konsumoni gjatë ditës

admin