Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

Artistja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se albumi saj i ardhshëm do të publikohet me 3 prill të këtij viti.

I titulluar “Future Nostalgia”, albumi do t’i shokojë fansat me tekstet mbi jetën e saj sensuale, shkruan The Sun.

Në këngën “Good in Bed”, ajo ka përshkruar për gjërat që i pëlqenin një çifti, se si do t’i dedikohet atij tërë natën, që i bie kryesisht përshkrime erotike. Sipas tabloidit britanik, kjo këngë është dedikim për ish-të dashurin e saj, Isaac Carew.

Përpara se ta publikojë albumin e dytë të saj, Dua Lipa ka pozuar për numrin më të ri të revistës prestigjioze ‘Vogue’ në Australi.


Related posts

Kourtney Kardashian nuk heziton, ekspozon linjat trupore

admin

E dashura e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

admin

Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

admin

Si t’i japësh fund një takimi të keq virtual?

admin

Rina “thumbon” On Records, këshillë fansave: Kurrë mos bëni kontratë me shtëpi diskografike!

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin