Arrestohen dy persona, tentuan në kalojnë ilegalisht kufirin në Hanin e Elezit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nëpikën kufitare në Hanin e Elezit të cilët janë hasur duke kaluar ilegalisht kufirin Maqedoni – Kosovë.

Ata i janë nënshtruar kontrollave të obligueshme mjekësore.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Related posts

Soni Malaj: Aq shumë kemi ngrënë, vetëm këpucët do na bien fiks

admin

Fjalët e mëdha të Fatmir Limajt para rrëzimit të qeverisë

admin

SHBA-të premtojnë 100 milionë dollarë për Shqipërinë dhe vende të tjera në luftën kundër coronavirusit

admin

​Hooper: Në marrëveshjen Kosovë-Serbi ka komponentë territorial

admin

Shpend Ahmeti i bën thirrje qeverisë që të rishikojë kufizimin e qarkullimit

admin

Veseli: Të gjithë e dinë se nuk mund të mbahen zgjedhjet në kohë pandemie, PDK do të jetë opozitë

admin