Arian Agushit i vdes një person i dashur

Reperi ka njoftuar për humbjen e personit të dashur.

Reperi Arian Agushi sot e ka marrë një lajm të hidhur.

Mësuesja e tij Minire Veliu ka ndërruar jetë dhe kjo e vërtetë e hidhur e ka prekur tej mase reperin i cili thotë se nuk ka mundur që t’i ndalë lotët. “Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi. Sot ndërroi jetë mësuesja ime Minire Veliu,fjalët e shumta as 1% nuk mund ta përshkruajnë falenderimin për ty mësuese.Nuk munda ta ndaj lotin nga syri si në klasën e 4 kur u ndam prej teje si nxënës.Do të lutem për ty gjithmonë oj shoqja e ngushtë e nanës.Zoti të faltë e të mëshiroftë 🤲🏼.”, ka shkruar ai pranë postimit.

Related posts

Virusi na ndryshoi zakonet, nuk ka më dasma e festa, varrimet vetëm nga familja

admin

‘Nuk kam njoftë kurrë gru ma fisnike se Rukë Haradinaj’

admin

Lutfi Haziri: Nuk e largojmë Vjosën nga partia

admin

Anita Haradinaj u bën thirrje të qëndroni në shtëpi: Ta injorojmë politikën, vetëm njëherë në jetë të merremi me shëndetin tonë

admin

Kurti zhvilloi bisedë telefonike me përfaqësuesit e Sanxhakut

admin

Hashim Thaçi: Tentim sulmi ndaj Berat Buzhalës i papranueshëm në shoqërinë tonë

admin