A ka qenë Enca e lidhur me një mashkull të showbizit?

Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave rozë, shumë pak dihet për jetën personale të Encës.

Ndonëse këngëtarja është kujdesur që të mos zbulojë shumë detaje lidhur me jetën e saj, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e dashurisë, në këto kohë karantine ajo u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në insta story.

Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Enca ka treguar për herë të parë se ka qenë e lidhur me një mashkull të showbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

“Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës”, e pyet një ndjekës këngëtaren dhe ajo ka thënë po.

Related posts

10 gjërat që askush s’ua thotë për martesën

admin

Emily heq “mendjen” nga koronavirusi (FOTO)

admin

Siguroni shkollarëve tuaj mësim të shëndetshëm dhe pozicion të drejtë gjatë qëndrimit ulur!

admin

Dobësimi e ka transformuar Blerona Zeqirin, ajo mahnitë me këtë veshje

admin

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin

Mjekët këshillojnë: Fëmijët nxirrni jashtë shtëpisë, por jo në park

admin