A ka qenë Enca e lidhur me një mashkull të showbizit?

Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave rozë, shumë pak dihet për jetën personale të Encës.

Ndonëse këngëtarja është kujdesur që të mos zbulojë shumë detaje lidhur me jetën e saj, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e dashurisë, në këto kohë karantine ajo u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në insta story.

Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Enca ka treguar për herë të parë se ka qenë e lidhur me një mashkull të showbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

“Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës”, e pyet një ndjekës këngëtaren dhe ajo ka thënë po.

Related posts

Këto 7 gjëra mund t’ju ndryshojnë ngjyrën e syve

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

admin

“Natë romantike në plazh”, kush e shoqëroi mbrëmë Encën?

admin

Ronela Hajati nxjerrë nga arkiva foto provokative

admin

Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

admin