Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

HOMEMAGAZINAVajza E Lutfi Hazirit, Lotina Shfaqet Pa Sytjena Dhe Ekspozon Gjoksin

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

March 22, 2020

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.


Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

E në kohën kur babai i saj është vetizoluar pasi kishte kontakt me një person që ka dal pozitiv me koronavirus, Lotina vazhdon të shfaqet provokuese.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Related posts

Thaçi i thotë BE-së: Dëshmojeni që jam gabim për Lajçakun

admin

Kushdo që hyn në Kosovë, dërgohet për 14 ditë në karantinë

admin

Aksident i rëndë në minierën e Trepçes, një punëtor vdes nga shembja e dheut

admin

Vdes një vajzë në Prishtinë, dyshohet se ra nga një ndërtesë

admin

Ambasada britanike në Prishtinë: Nuk është koha për manovrime politike

admin

Vjosa Osmani reagon ndaj deklaratave për ndryshim të kufijve

admin