Robert Berishës ia konfiskojnë sintin në konvikt

Artistit Robert Berisha i është konfiskuar sinti me të cilën po argëtonte vetën dhe persona tjerë të cilët janë po ashtu në karantinë.

Arsyeja pse i është konfiskuar instrumenti muzikor është sepse shumë persona të tjerë po shkonin që të e dëgjonin dhe kështu po thyenin rregullat e karantinës.

Berisha është në karantinën e improvizuar në konviktet e studentëve. Aty qëndrojnë personat që janë futur në Kosovë pas përhapjes së virusit Covid-19 për një periudhë 14 ditore.

Robert Berisha është ankuar më herët për kushtet që janë në qendrën studentore.

Related posts

Anita Haradinaj u bën thirrje të qëndroni në shtëpi: Ta injorojmë politikën, vetëm njëherë në jetë të merremi me shëndetin tonë

admin

Kosova as në këtë luftë s’është e vetme, mbërrin donacioni humanitar mjekësor nga Holanda

admin

Qeveria akuzohet se po lë punëtorët e sektorit privat pa rroga

admin

​Kosovë, vendimet e Qeverisë për parandalimin e koronavirusit mbesin në fuqi deri me 6 prill

admin

Pompeo siguron Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore: ShBA-ja mbetet partneri juaj në çdo hap të rrugës

admin

Presidenti i rajonit të Lombardisë pret ekipin e mjekëve shqiptarë

admin