Nora Istrefi pranon sfidën, publikon fotografitë kur ishte fëmijë

Nora Istrafi ka hapur arkivin e fotografive në këto ditë izolimi.

Nora Istrefi ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka publikuar një foto me të atin e saj të ndjerë.

Këngëtarja e cila është aktive në rrjete sociale minuta më parë ka shpërndarë një imazh nga pushimet në Ulqin ku shihet me babin dhe motrën e saj.

Përndryshe, sa i përket aktivitetit te saj në muzikë në muajin dhjetor Nora në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën ‘Ana’.

Related posts

Ndalimi i lëvizjes për fundjavë, çdo ditë nga ora 14:00

admin

Mercedes-AMG G63 me dukje shumë më atraktive, detaje që nuk shihen te asnjë G-Wagon

admin

Hurma dhe bajame, formula për gjumë të qetë

admin

Me rishikimin e buxhetit, planifikohen të shpenzohen 53.7 milion euro më shumë

admin

Pasi që Kongresi u paralajmërua se 150 milionë amerikanë mund të infektohen me coronavirus, aeroportet, rrugët dhe parqet zbrazen(FOTO)

admin

Aplikacioni i ri/ Tregon nëse je afër një personi të infektuar me COVID-19

admin