Në këto ditë izolimi, Arta Nitaj ka hallin e linjave

Arta Nitaj konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Kjo fal linjave të formësuara që ka e për të cilat kujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër, shkruan Indeksonline.

Edhe në këto kohë kur bota po lufton me përhapjen e pandemisë COVID-19, Arta e ka hallin formave.

Përmes një imazh para pasqyrës në veshje shpotive nga palestra, Arta ka shkruar “Don me na nxon vera prap pa pergatit, faqja zez”./Indeksonline/

Related posts

Mjegull dhe borë, zvogëlohet dukshmëria në pjesët e larta të vendit

admin

Coronavirusi mund të jetojë edhe në sipërfaqe të pemëve dhe perimeve. Si duhet të veproni para se t’i konsumoni?

admin

Në Shkup ndërtohet spital i përkohshëm për të ndihmuar në gjendjen me Covid -19

admin

Selmanaj, Kurtit: LDK është fajtore, sepse ju ka bërë kryeministër

admin

Ronela tregon tatuazhet me emrat e prindërve dhe ua kushton një dedikim emocional

admin

Arrestohet djali i Ilir Shaqirit

admin