Moti sot i kryesisht i vranët, pasdite reshje shiu

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira, kurse gjatë pasdites pritet të ketë reshje shiu. Në orët e mesditës nga veriu, do të përhapet erë e e fortë në drejtimin verior. Era do të përforcohet gjatë natës, kurse reshjet e shiut do të kalojnë në reshje të borës në vendet e larta .Temperatura minimale do të shkojë nga tre deri në tetë gradë, kurse maksimalja nga shtatë deri në 19 gradë Celsius. /Alsat

Related posts

E premtja dite jo punë për besimtarët ortodoks, e hëna për të gjithë

admin

MPB-ja në seancë qeveritare do të propozojë masa parandaluese për shëndetin dhe sigurinë e qytetarëve

admin

Ekskluzive:Bujar Osmani jep lajmin e shumepritur neser marim daten per BE

admin

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor

admin

Nuk respektohet vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave

admin

Mosrespektimi i orës policore, arrestohen 57 persona

admin