Kthim në kohë, kështu dukeshin Fjolla Morina e Rozana Radi vite më parë (FOTO)

Janë publikuar foto të vjetra të Fjollës dhe Rozanës.

Emra të njohur të estradës, këto ditë më shumë se çdo herë tjetër po kanë kohë të publikojnë foto nga arkiva.

Fjolla Morina ka vendosur që t’i publikojë disa imazhe ku shihet së bashku me këngëtaren Rozana Radi.

Fotot shihet se janë realizuar vite më parë dhe ndryshimi nëse jo i madh është i dukshëm.

Kujtojmë se duke qëndruar të izoluar shumica e artistëve shqiptarë po publikojnë foto nga koha kur ishin fëmijë.

Related posts

E ardhmja e modës post COVID-19? Më pak sfilata!

admin

Zenk ne familjen Kardashian ( FOTO )

admin

Dobësimi e ka transformuar Blerona Zeqirin, ajo mahnitë me këtë veshje

admin

Aktori i “Harry Potter” është bërë baba për herë të parë

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

Vaj Ulliri Me Erëza Në Kushtet e Shtëpisë – Kombinim i Shijshëm Plot Shëndet

admin