Koronavirusi vret një tjetër person në Shqipëri

Një i moshuar ka ndërruar jetë këtë mbrëmje për shkak të koronavirusit, duke e çuar në tre numrin e jetëve që ka marrë në Shqipëri covid-19

Related posts

Presidenti Thaçi: Qytetarët dhe policia nuk janë të obliguar që ta zbatojnë vendimin e qeverisë sepse kështu bëjnë vepër penale

admin

Hoti takon presidentin e KE-së, diskutohet për liberalizimin e vizave

admin

Molliqaj: Kurtit i kaloi koha

admin

ANULIMI I PROCESIT TË NOTERISË, MBI 60 NOTERË USHTROJNË PADI NDAJ MD-SË

admin

Dy raste të reja me virusin Covid-19 në Kosovë, numri i të infektuarve shkon në 33

admin

Shqipëria drejt hapjes së kufijve

admin