Edhe 29 raste të reja me koronavirus në Maqedoni, numri i përgjithshëm 114

Ministria e Shëndetësisë informon se janë detektuar edhe 29 raste të reja me virusin Covid-19 gjatë ditës së djeshme, ku numri më i madh i të prekurve është nga Shkupi.

Numri i përgjithshëm i personave të prekur me koronavirus në Maqedoni është 114.

Related posts

A duhet të lëvizin qyetarët lirshëm pas gjendjes së jashtëzakonshme, përgjigjet Talat Xhaferri në Click Plus

admin

Ohri dhe Struga janë larg nga pritja e pushuesve

admin

Edhe doktor Iliri në mbrojte të administratorëve: Ulja e rrogave do ketë pasoja të paparashikueshme

admin

Përfundoi gjendja e krizës në Dibër dhe Zhupë

admin

Mickoski: Nuk duhet tani të ketë zgjedhje, nuk ka dilema se do fitojmë kur do të mbahen

admin

Komisioni i Sëmundjeve Infektive vendos nesër për masat e reja

admin