Aktorja e njohur nga Kosova, publikon imazhe nga karantina (FOTO)

Rolin e ‘Republikës’ në serialin ‘Çka ka shpija’ e luan për mrekulli aktorja Teuta Krasniqi

Ajo gjithashtu është një personazh mjaft atraktiv dhe aktiv edhe nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi së bashku me shoqen e saj, modelen Enisa Trena, që duket se po kalojnë kohë së bashku në karantinë.

Sikur shumica e personazheve të njohura nga të gjitha fushat, duket se edhe Teuta ka marrë masat e duhura për tu mbrojtur nga virusi i rrezikshëm COVID-19.

Related posts

Meta mesazh politikanëve të Kosovës: Të mos humbet asnjë minutë në përballje me COVID-19

admin

3 raste të reja me koronavirus në Kosovë, gjithsej 94

admin

Lëkundje tërmeti në Tiranë

admin

Nurellari: Duke mos bërë mjaftueshëm testime qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës po dështojnë në luftën kundër koronavirusit

admin

Letra e Hashim Thaçit drejtuar Albin Kurtit (Dokument)

admin

Abazi sulmon Avdullah Hotin: Punoi për Thaçin, ishte në qeveri për të mbrojtur rrjetin e bizneseve dhe financat e Isa Mustafës

admin