Shqipëri, numri i të infektuarve me koronavirus shkon në 76

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se janë shënuar edhe 6 raste të reja, duke shkuar në 76 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Ndërkohë janë rikuperuar dy pacientë, kontakte të pacienti zero. Të infektuarit janë 5 qytetarë nga Tirana, kontakte të rasteve pozitive dhe 1 qytetar nga Fieri, gjithashtu person që ka pasur kontakt me të infektuar./Alsat

Related posts

Varheji: BE përsëri ka kredibilitet në Ballkanin Perëndimor

admin

Pompeo siguron Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriore: ShBA-ja mbetet partneri juaj në çdo hap të rrugës

admin

Haxhiu mirëpret vendimin e Gjykatës Themelores për procesin e noterisë

admin

Bëhen 22-vjet nga Epopeja e Dukagjinit

admin

Zëdhënësi i Qeverisë në detyrë arsyeton shkarkimin e bordit të SHSKUK-së

admin

Ish-deputeti i LDK-së rekomandon që Vjosa Osmani të anëtarësohet në VV

admin