Pamjet me dron! Tirana si kurrë më parë, asnjë njeri jashtë, të gjitha rrugët bosh, Rama: I love you

TIRANE-Qytetarët i janë bindur urdhrit për të qëndruar në shtëpi për shkak të masave drastike që janë marrë për të parandaluar koronavirusin. Tirana duket si rrallë herë, rrugët janë të gjitha bosh, të gjithë njerëzit janë mbyllur brenda. Ndërgjegjësimi, gjobat, por edhe fakti që qeveria i paralajmëroi se policia dhe ushtria do të ndërhyjnë ka bërë që të gjithë qytetarët të qëndrojnë brenda. Kryeministri Edi Rama ka postuar një video me dron nga Tirana. “Tirana siç nuk ka qenë kurrë në jetë të jetëve nën dritën e diellit” shkruan ai.

Related posts

​LDK FAJËSON VV-NË PËR SHKAKTIM TË KRIZË POLITIKE NË KOSOVË

admin

Shkon ne nente numri i te infektuarve ne Kosove

admin

Tregon Albin Kurti: Thaçi më tha hiqe taksën shkojmë bashkë në Uashington

admin

Serbia regjistron 131 raste të reja me koronavirus

admin

Veseli në Kuvend, pritet të fillojë seanca për mocionin e mosbesimit

admin

Shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri

admin