Moti, me diell dhe i ngrohtë

Në Maqedoninë e Veriut sot do të mbizotërojë mot i ngrohët dhe me diell, me vranësira të dobëta. Do të ketë erë të dobët në drejtimin jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 17 deri 24 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm ndërsa temperaturat do të arrijnë deri në 23 gradë.

Alsat

Related posts

E vërtetë, jemi njerëz të çuditshëm ne shqiptarët…

admin

Koronavirusi, kopshti zoologjik në Gjermani merr masa për mbrojtjen e kafshëve

admin

Shkupjani nuk respekton masën e vet-izolimit, pason gjoba prej 2000 eurove

admin

KRRE-ja kërkon mënyrë që të mos llogariten kamatat e faturave

admin

Akciza e derivateve të naftës rritet për 3 denarë, shtrenjtohet benzina e dizeli

admin

Mickoski: Nuk duhet tani të ketë zgjedhje, nuk ka dilema se do fitojmë kur do të mbahen

admin