Moti, me diell dhe i ngrohtë

Në Maqedoninë e Veriut sot do të mbizotërojë mot i ngrohët dhe me diell, me vranësira të dobëta. Do të ketë erë të dobët në drejtimin jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 17 deri 24 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm ndërsa temperaturat do të arrijnë deri në 23 gradë.

Alsat

Related posts

Koronavirusi, 53 të infektuar dhe asnjë i vdekur

admin

Modelit të qeverisë teknike i vjen fundi, Zaev-Mickoski: Qeveria e Përzhinës nuk na duhet më

admin

Në Kërçovë 81 persona në izolim

admin

Grubi priti ambasadorin e ri të Francës Bomgartner: Sakrificat e vendit tonë meritojnë shpërblim nga Brukseli

admin

OBSH-ja përjashtohet nga hetimet kineze për Covid-19

admin

Zjarr në Malësinë e Sharrit, digjen 5 kasolle bagëtish

admin